logo

Vítejte ve světě pohovek hülsta sofa

Sedačky hülsta sofa jsou kompletně vyráběny ve fabrice ROLF BENZ, která se nachází v Německém Nagoldu. Tento světový výrobce prodává své pohovky ve více než 50 zemích po celém světě a je kladen obrovský důraz na pohodlí, design, použití jen těch nejlepších kombinací materiálů a v neposlední řadě i na detail a 100% spokojenost zákazníků. Někteří lidé říkají, že ROLF BENZ jsou nejžádanějšími pohovkami vyrobenými od doby, co lidé objevili naprostou fyzickou rozkoš sedět a relaxovat, ale ne úplně ležet – to je důkaz opravdu prvotřídní kvality.

hülsta sofa je jedna z řad tohoto světově známého výrobce a je zde využito více než 50ti letých zkušeností pro jejich výrobu. Konstruktéři vytvářejí pohovky, které jsou moderní a zároveň mají nadčasový vzhled. Vývojáři a odborníci zapojení do výrobního procesu kladou zvláštní důraz na dlouhodobou kvalitu a jeden z důkazů je, že všechny tyto pohovky jsou vyráběny pouze v Německu, což je deklarováno značkou „Made in Germany“.

Pohovky hülsta sofa zapůsobí i svými úžasnými funkcemi a na své si přijdou i nadšenci designu na vlastní oči - a ještě více, když se posadí. Pohovky hülsta sofa jsou ideální pro každého, kdo si myslí, že design je stejně důležitý jako technické zpracování pohovky.

Kvalita „Made in Germany“

Všechny pohovky a křesla hülsta sofa jsou vyráběny ve vlastním závodě společnosti v Mötzingenu, který se nachází vedle Nagoldu.

mig

5 let záruka

ROLF BENZ poskytuje na značku hülsta sofa nadstandardní 5 letou záruku na konstrukci, čalounění a na bezvadné zpracování všech prvků. 5 letá záruka se nevztahuje na potahové látky, kůže nebo jiné krycí materiály.

Na všechny elektrické komponenty se vztahuje zákonná záruční doba po dobu 2 let. Na baterie je záruka v délce 1 roku.

Podmínky záruky:

Ze strany uživatele zároveň musí být dodrženo následující:

správné a účelové užívání
zatížení vycházející z běžného užívání
pravidelná péče dle našich pokynů
výhradně užívání v domácím prostředí

Ve lhůtách viz. výše budou odstraněny všechny reklamace, které vyplívají ze záruky. K prodloužení záruky tímto však nedochází. Rozhodnutí o způsobu a místě řešení reklamace náleží výrobci ROLF BENZ.

zaruka

Zlaté M

hülsta je členem sdružení německých výrobců kvality „Deutsche Möbel“. Zlaté „M“ se uděluje pouze výrobku, který je bezpečný, spolehlivý a zdravotně nezávadný. Pohovky hülsta sofa splňují nejvyšší standardy z hlediska kvality a právě proto byly oceněny Zlatým „M“, což je nevyšší ocenění za nábytek v Německu.

gm

Nepřehlédněte: